Hírek
Gyálon volt fogadóóra: a kollégák (itt is) éltek a lehetőséggel
Dr. Mozol Rita főigazgató és Tóth Balázs kancellár szeptemberben indították el a kancellári–főigazgatói fogadóóra-sorozatot, amelynek célja, hogy személyesen is meghallgassák a munkatársak véleményét, javaslatait, tapasztalatait.

Az első állomások Érd és Dabas voltak, októberben pedig a SZISZKI kollégái éltek a lehetőséggel. Most, november 3-án Gyálon folytatódott a párbeszéd – és ismét bebizonyosodott, hogy van igény az őszinte, építő beszélgetésekre. A két óra ezúttal is pillanatok alatt eltelt, tele tartalmas gondolatokkal és hasznos visszajelzésekkel
Minden állomás egy újabb bizonyíték arra, hogy a nyílt párbeszéd viszi előre a közösséget. Köszönjük mindenkinek, aki időt szán arra, hogy együtt formáljuk a jövőt!
Köszönjük a gyáli kollégáknak a nyitottságot, az aktív részvételt és a konstruktív hangulatot!
A kezdeményezés folytatódik:
📍 november 24-én Kiskunlacházán,
📍 majd december 8-án Szigetszentmiklóson lesz a következő állomás.
Együtt alakítjuk a jövőt – párbeszédben, egymásra figyelve.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Elismerések a tanév végén
"Tanulmányi versenyekért” díjakat vehettek át a SZISZKI diákjai és pedagógusai.
kommunikacio

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio

Középiskolásként az egyetemi élvonalban: különdíjat nyert Szabó Levente
Rangos szakmai elismerésben részesült a dabasi Szabó Levente, a 11.A osztály informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus szakos tanulója.
kommunikacio


