Hírek
kommunikacio
Négy iskolánk került be a Parlamentbe
Négy iskolánk nem választással került a Parlamentbe, sokkal inkább remek szervezőmunkával és diákjaink egy felejthetetlen Demokráciajátékban vehettek részt. Olyanban, ami nem játék.

Négy iskolánk négy frakciót alakított, a beosztás a következő volt:
-Csonka János Technikum, Szigetszentmiklós - Téli Menedék Fórum (TMF)
-Eötvös József Technikum, Gyál - Jövő Nyárért Egyesülés (JNYE)
-Széchenyi István Technikum, Százhalombatta - Tavaszi Megújulás Szövetsége (TMSZ)
-Kós Károly Technikum, Érd - Ősz-ülők Társasága (ŐT)
A diákok betekintést nyertek a törvényhozás folyamatába és a parlamenti munka kulisszatitkaiba.
A program során minden „párt” benyújtott egy-egy törvénymódosító javaslatot, majd:
-plenáris ülésen általános vitát tartottak,
-szakbizottságokban megvitatták a részleteket,
-frakcióülésen döntöttek a támogatásról,
-és végül jött a végszavazás!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio

Középiskolásként az egyetemi élvonalban: különdíjat nyert Szabó Levente
Rangos szakmai elismerésben részesült a dabasi Szabó Levente, a 11.A osztály informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus szakos tanulója.
kommunikacio

Szakmai találkozó Szerbiában
Május 19–22. között a soron következő szakmai találkozónknak a Szerbiában működő Bosa Milicevic Közgazdasági Középiskola Szabadka adott otthont.
kommunikacio


