Hírek
kommunikacio
HAPPY-hét Lacházán
A cél, hogy a fiatalok folyadékpótlás céljából elsősorban vizet fogyasszanak!

Mi az a HAPPY-hét?
A HAPPY (Hungarian Aqua Promoting Program in the Young) egy nemzetközileg elismert magyar kezdeményezés, melynek célja, hogy a fiatalok folyadékpótlás céljából elsősorban vizet fogyasszanak. A megfelelő folyadékbevitel ugyanis az egészséges táplálkozás része, hozzájárul a gyermekkori elhízás, betegségek megelőzéséhez, a teljesítőképesség maximalizálásához is.
A HAPPY-hét folyamán a diákok játékos tanórák keretében tanultak a víz szerepéről, a folyadékpótlás jelentőségéről, a cukros
üdítők, energiaitalok túlzott fogyasztásának káros következményeiről. A témában születtek szlogenek és interjúk , voltak rácsodálkozások és elhatározások. A kérdés továbbra is az, hogy mi az egészségesebb ? A Csapvíz vagy ásványvíz vagy a tisztított víz?
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Elismerések a tanév végén
"Tanulmányi versenyekért” díjakat vehettek át a SZISZKI diákjai és pedagógusai.
kommunikacio

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio



