Hírek
kommunikacio
Víz Világnapja Dabason – rekordkísérlettel
A tornacsarnokban összegyűlt 298 tanulónk – poharakkal, kulacsokkal és üvegekkel felszerelkezve – egyszerre emelte meg poharát és fogyasztott vizet.

Egész héten programokkal készült a Kossuth Zsuzsanna iskola a Víz Világnapja alkalmából, hogy felhívják a figyelmet a vízivás fontosságára:
Az aulánkat vidám, vízcsepp formájú díszekkel tettük hangulatossá, a tanórákon pedig kiemelt szerepet kapott a víz jelentősége.
Ma, pénteken csatlakoztunk az országos vízivási rekordkísérlethez! Pontban 12 órakor a tornacsarnokban összegyűlt 298 tanulónk – poharakkal, kulacsokkal és üvegekkel felszerelkezve – egyszerre emelte meg poharát és fogyasztott vizet. A nálunk zajló kísérlet hitelességét jelenléti ívvel és videóval igazoljuk, így szeretnénk kapcsolódni az országos rekordhoz.
Az ivás után a kék ruhába öltözöttek látványos vízcsepp alakzatot formáltak, ezzel is erősítve az összetartozás és a közös cél üzenetét.
Reméljük, hogy sikerült felhívnunk a figyelmet a víz fontosságára és a rendszeres vízfogyasztás jelentőségére. Köszönjük minden résztvevőnek és segítőnek!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Elismerések a tanév végén
"Tanulmányi versenyekért” díjakat vehettek át a SZISZKI diákjai és pedagógusai.
kommunikacio

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio



